Pracownik produkcji
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Silesian Voivodeship, Polska
HR WORK FORCE
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Składanie stroików świątecznych

- Dekorowanie poszczególnych stroików według wzoru

- Dobór materiału do tworzenia dekoracji

- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

- Dyspozycyjność do pracy w godzinach od 7:00 do 19:00 po 12 godzin 5/6 dni w tygodniu

- Sprawność manualna

- Motywacja i chęci do pracy

OFERUJEMY:

- Pracę na okres przedświąteczny około 3 miesięcy do 17-19 grudnia

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- Zlecenie od poniedziałku do soboty po 12 h dziennie

- Stawkę godzinową 30zł brutto/h dla osób z ZUS oraz 35zł brutt/h dla osób uczących się

- Rozbudowany system benefitów za frekwencje i jakość pracy

- Niezbędne narzędzia do pracy oraz szkolenia

  • Praca Cieszyn
  • Pracownik produkcji Cieszyn
  • Pracownik fizyczny Cieszyn
  • Pracownik biurowy Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836