Pracownik produkcji
  • Wieliczka
pracownik produkcji
Wieliczka, Wieliczka, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji lub chcesz je zdobyć ?

Lubisz prace manuale ?

Szukasz pracy na III lub II zmiany ?

Mamy ofertę właśnie dla Ciebie !

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją stolarki okiennej od 1994 r. poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Ochmanów k. Krakowa

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie II lub III zmianowym
  • zdolności manualnych
  • motywacji do pracy
  • sumienności i rzetelności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie: 4700 zł brutto + premia 350 zł brutto + dodatek frekwencyjny 400 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • benefity: prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • dofinansowanie do busa przyzakładowego
  • zdobywanie nowych umiejętności, co za tym idzie wzrost wynagrodzenia
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Zadania

  • przygotowanie i montaż elementów składowych okna
  • wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią
  • prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

  • Praca Wieliczka
  • Pracownik produkcji Wieliczki
  • Pracownik produkcji Wieliczka
  • Pracownik biurowy Wieliczka
  • Pracownik biurowy Wieliczki
  • Pracownik fizyczny Wieliczka
  • Pracownik fizyczny Wieliczki
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055