Pracownik produkcji
  • Tuczno
Tuczno, Tuczno, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy na produkcji, ale nie masz doświadczenia?

Aplikuj na stanowisko pakowacz w fabryce czekolady Ludwig lub napisz sms-a czekolada - wszystkiego Cię nauczymy!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, możliwość wystąpienia 22:00-6:00),
  • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzanych obowiązków,
  • punktualności,
  • badania sanepidowskie mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS),
  • przyjazną atmosferę pracy i opiekę konsultanta,
  • zdalny proces rekrutacyjny (prowadzimy rekrutacje telefonicznie).

Zadania

  • pakowanie i kontrola jakości wyrobów czekoladowych,
  • zgłaszanie niezgodności pracy maszyn,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

  • Praca Tuczno
  • Pracownik produkcji Tuczna
  • Pracownik produkcji Tuczno
  • Pracownik biurowy Tuczna
  • Pracownik fizyczny Tuczno
  • Pracownik fizyczny Tuczna
  • Pracownik biurowy Tuczno
  • Tuczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055