Pracownik produkcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Ledon Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Stanowisko: Pracownik produkcji - składanie świecących Ledonów
Twój zakres obowiązków
Poszukujemy osoby zorganizowanej, zaangażowanej i sprawnej manualnie, która podejmie się pracy przy produkcji ledonów w naszej firmie.
Praca na tym stanowisku obejmuje:
- kompletację przygotowanych podzespołów i elementów,
- lutowanie, klejenie i skręcanie podzespołów zgodnie z otrzymanym projektem oraz checklistą
- prace pomocnicze np. pakowanie
Nasze wymagania
umiejętność lutowania, zdolności manualne,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
sumienność, uczciwość, pracowitość i wysoka kultura pracy to absolutna podstawa.
To oferujemy
praca 5 dni w tygodniu, poniedziałek - piątek od 8 do 16
Benefity: opieka medyczna Enelmed/ karta Multisport, zniżka na produkty firmowe, ubezpieczenie, brak dress code'u
dużą samodzielność w codziennej pracy
wsparcie doświadczonego zespołu
komfortowe warunki
bardzo łatwy dojazd (200 m od stacji metra Ulrycha, ul. Górczewska 179a)
Wyślij CV na adres @
Prowadzimy naszą firmę od ponad 10 lat i robimy to w “stylu skandynawskim”, opierając naszą współpracę na wzajemnym szacunku, zaufaniu ciężkiej i satysfakcjonującej pracy oraz trosce o wspólne dobro jakim jest Ledon Design.
Na przesłane CV odpowiadamy każdemu. Jeśli pierwszy etap rekrutacji przejdziesz pomyślnie, zaprosimy Cię na dzień, a potem płatny tydzień próbny, w czasie którego będziemy mogli poddać się wzajemnej ocenie i sprawdzić naszą kompatybilność.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544