Pracownik produkcji
  • Czyżew
Czyżew, Czyżew, Podlaskie, Polska
Lavoro sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy do pracy chętne osoby na stanowisko:
Pracownik Wsparcia Produkcji
Miejsce pracy: Czyżew
Zakres obowiązków:
- prace produkcyjne
Wymagania:
- chęć i gotowość do podjęcia pracy
- sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- książeczka sanepidu
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- godziwe wynagrodzenie
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku w zgranym zespole pracowniczym
Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV.
Osoby aplikujące prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacji. Treść klauzuli znajduje się na naszej stronie internetowej: www.lavoro.com.pl.

  • Praca Czyżew
  • Pracownik produkcji Czyżew
  • Pracownik biurowy Czyżew
  • Pracownik fizyczny Czyżew
  • Czyżew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963