Pracownik Produkcji
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, śląskie, Polska
Hammerjobs Sp. z o.o.
22. 4. 2024

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Obowiązki

  • - Odbiór / pakowanie produktu
  • - Praca na linii produkcyjnej
  • - Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania

  • - Komunikatywność na wysokim poziomie.
  • - Dokładność.
  • - Systematyczność.
  • - Posiadanie zdolności manualnych.
  • - Mile widziane doświadczenie w obszarze Produkcji.

Oferujemy

  • - Wynagrodzenie na poziomie 4300 - 5800 brutto miesięcznie.
  • - Dodatek za prace w nocy.
  • - Szkolenia wprowadzające i doskonalące.
  • - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • - Umowę na okres próbny następnie umowę terminową. Docelowo umowę bezterminową.
  • - Praca na pełny etat od ZARAZ.

  • Praca Bieruń
  • Pracownik produkcji Bieruń
  • Pracownik biurowy Bieruń
  • Pracownik fizyczny Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228