Pracownik produkcji
  • Lędziny
pracownik produkcji
Lędziny, Lędziny, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy i chcesz rozpocząć ją jak najszybciej?

Interesuje Cię stabilne zatrudnienie?

Świetnie, mamy dla Ciebie ofertę!

Miejsce pracy:Lędziny

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zaangażowania w powierzoną pracę,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatny urlop),
  • premię wakacyjną i świąteczną,
  • kartę lunchową do automatu o wysokości 100 zł/miesięcznie,
  • pracę w systemie trzy zmianowym (6:00 -14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)
  • po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • nadgodziny dla chętnych w soboty: płatne 100%,
  • transport pracowniczyz Mikołowa, Łazisk, Wyr, Orzesza, Tychy Chłodnicza,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy- nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek,
  • możliwość skorzystania z platformowy Randstad PLUS (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny).

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. zgrzewarka, prasa, giętarka, piła),
  • nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym,
  • produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości.

  • Praca Lędziny
  • Pracownik produkcji Lędziny
  • Pracownik fizyczny Lędziny
  • Pracownik biurowy Lędziny
  • Lędziny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536