Pracownik produkcji
  • Wrocław
pracownik produkcji
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Investa Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

➡ dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek na miejscu pracy

➡ przygotowanie surowców na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem

➡ ocena jakościowa gotowego produktu

➡ załadunek gotowych wyrobów na palety

➡ obsługa maszyn CNC na powierzonym stanowisku produkcyjnym

???? W Inveście stawiamy na Twoją osobowość i chęć rozwoju! Nie obawiaj się zatem, jeśli dopiero zaczynasz pracę w tej branży, bo o maszynach CNC nauczysz się u nas wszystkiego!

Nasze wymagania

???? Wyznajemy ŻELAZNE ZASADY i nie owijamy niczego w bawełnę! Jeśli wiążesz swoją zawodową przyszłość z produkcją i:

➡ masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych

➡ potrafisz obsługiwać komputer, w tym Microsoft Excel,

➡ jesteś gotowy pracować w systemie 2 zmianowym,

➡ posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

➡ masz chęć do pracy

to mamy dla Ciebie ofertę PRACY na METAL!

A, że słowo jest u nas droższe od pieniędzy, masz 100% pewności, że dostaniesz warunki, na które się z nami umówisz!

???? TNIEMY WSZYSTKO Z WYJĄTKIEM WYNAGRODZEŃ!

???? W Inveście stawiamy na Twoją osobowość i chęć rozwoju! Nie obawiaj się zatem, jeśli dopiero zaczynasz pracę w tej branży, bo o maszynach CNC nauczysz się u nas wszystkiego! Masz doświadczenie?

Super! Pamiętaj, że w Inveście głównie stawiamy na osobowość i chęć rozwoju! Jeśli jednak potrafisz już obsługiwać wózki widłowe bądź pracowałeś w innej firmie produkcyjnej czy magazynowej – Twoje szanse wzrastają!

To oferujemy

U NAS LICZY SIĘ CZŁOWIEK, DLATEGO CODZIENNIE DBAMY O KOMFORT PRACY NASZEGO ZESPOŁU.

Przekonaj się, dlaczego warto do nas dołączyć:

➡ oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie, dobrą pensję i wiele bonusów

➡ wypłatę dostajesz na czas - zawsze

➡ wszystkie dodatki gwarantujemy Ci w umowie!

➡ korzystasz z nowoczesnych maszyn i pracujesz w klimatyzowanej hali,

➡ dobrą atmosferę pracy

➡ możliwość rozwoju zawodowego (szkolenie z obsługi lasera fiber, prasy krawędziowej)

➡ zapewniamy Ci szkolenia np. wsparcie w uzyskaniu uprawnień UDT na suwnice oraz cykliczne odnawianie uprawnień UDT i SEP

➡ możesz liczyć na mnóstwo benefitów:

???? opieka medyczna Luxmed

???? karty sportowe Multisport

???? dofinansowanie do wczasów i świąt

???? dodatkowe ubezpieczenie na życie Warta

???? co miesiąc punkty do wydania na zakupy na platformie MyBenefit

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080