Pracownik produkcji
  • Gliwice
pracownik produkcji
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Ruszamy z nową rekrutacją! Proste prace manualne, jedna zmiana, dobry dojazd!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • gotowości podjęcia pracy na jedną zmianę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na jedną zmianę (6-14:15) od zaraz
  • szybki proces rekrutacji
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (dojazd autobusem z Żernik, Obrońców Pokoju, Kopernika, Waryńskiego, Brzezinki, Sośnicy, Zatorza, Centrum, Wojska Polskiego; oraz Zabrza- Centrum, Biskupic, Młodego Górnika)
  • stawkę 25,6zł/h brutto (4300zł/mies)

Zadania

  • prace związane z obróbką elementów kartonowych- pakowanie, klejenie, odrywanie elementów zbędnych
  • przewożenie paczek i materiałów wózkiem paletowym

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik instytucji kultury Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251