Pracownik produkcji
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych
  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dbałość o utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Zdolność do wykonywania prac manualnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Bezpłatny transport pracowniczy z: Poznań, Międzychód, Gorzyń, Kamionna, Rozbitek, Kwilcz, Lubosz, Pniewy, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, Wojnowice, Buk
  • Szeroki pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU, wczasy pod gruszą, premia świąteczna w grudniu, zniżki na produkty firmowe, możliwości wykonania uprawnień, imprezy integracyjne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941