Pracownik produkcji
  • Chełm
pracownik produkcji
Chełm, Chełm, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ręczne prace transportowe związane z przenoszeniem produktów do wyznaczonych miejsc
  • kontrola jakości
  • kompletowanie towaru
  • prace związane z dźwiganiem do 25 kg

WYMAGANIA:
  • dostępności do pracy w systemie 4-brygadowym
  • stałości w zatrudnieniu
  • zaangażowania w wykonywaniu codzienny obowiązków
  • chęci do dłuższej współpracy

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowaną, płatne L4 oraz zwolnienia lekarskie)
  • system 4-brygadowy ( 4 dni - I zmiana - 1 dzień wolnego , 4 dni - II zmiana - 1 dzień wolnego, 4 dni nocna zmiana- 2 dni wolnego)
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto + 20% dodatku zmianowego + do 10% premii uznaniowej + 4 zł/h dodatku w weekendy
  • dostęp do stołówki i posiłków pracowniczych w atrakcyjnych cenach
  • transport pracowniczy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna

  • Praca Chełm
  • Pracownik produkcji Chełm Śląski
  • Pracownik produkcji Chełm
  • Pracownik biurowy Chełm
  • Pracownik fizyczny Chełm
  • Pracownik fizyczny Chełm Śląski
  • Pracownik biurowy Chełm Śląski
  • Chełm - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075