Pracownik produkcji
  • Biały Bór
Biały Bór, Biały Bór, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na przydzielonym stanowisku pracy
  • Wykonywanie określonych zadań produkcyjnych zgodnie z normami jakości
  • Monitorowanie pracy maszyn oraz reagowanie na ewentualne awarie
  • Prace konserwacyjne i naprawcze na maszynach
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego
  • Raportowanie działań i występujących problemów przełożonym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe, preferowane kierunki techniczne
  • Doświadczenie w operowaniu maszynami produkcyjnymi, ustawianiu, przezbrajaniu
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Chęć rozwoju, szkolenia i zdobywania nowych kompetencji technicznych
  • Proaktywność, samodzielne szukanie rozwiązań problemów
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Umiejętności pracy z zespołem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie z dobrym wynagrodzeniem ( umowa o pracę, premia 5100 – 5700 brutto)
  • Nagroda roczna za dobrą frekwencję w pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Bonusy świąteczne
  • Spotkania integracyjne (również dla rodzin)

  • Praca Biały Bór
  • Pracownik produkcji Biały Bór
  • Pracownik fizyczny Biały Bór
  • Pracownik biurowy Biały Bór
  • Biały Bór - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836