Pracownik produkcji
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników produkcji do dynamicznie rozwijającej się branży automotive. Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową na nowe wyzwania i chcesz stać się częścią naszego zespołu, zapraszamy do aplikacji!

Zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji wraz z atrakcyjnym pakietem wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.

GI Group Poland is acting as an Employment Business in relation to this vacancy.

  • Praca Gniezno
  • Pracownik produkcji Gniezno
  • Pracownik biurowy Gniezno
  • Pracownik fizyczny Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889