Pracownik produkcji
  • Czekanów
śląskie, Czekanów, śląskie, Polska
CZEKAMET PL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
22. 3. 2024

CZEKAMET PL prowadzi działalność produkcyjną i usługową w zakresie przetwarzania blach oraz rur. Głównym rynkiem zbytu jest branża motoryzacyjna. Doświadczona, wykwalifikowana kadra i posiadany park maszynowy pozwalają zapewnić odbiorcy produkt o najwyższej jakości.

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji części metalowych dla branży automotive.
  • produkcja detali zgodnie z bieżącymi zamówieniami i rysunkami technicznymi.
  • kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów.

Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi maszyn ręcznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę,
  • mile widziane doświadczenie w produkcji części metalowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy.

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Piekary Śląskie
  • Pracownik fizyczny Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714