Pracownik produkcji
  • Suchedniów
pracownik produkcji
Suchedniów, Suchedniów, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Zatrudnimy do pracy przy produkcji mat i wycieraczek w Suchedniowie.

Oczekujemy

  • motywacji i zaangażowania
  • gotowości do pracy 3 zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4242 zł brutto plus premia do 400 zł brutto , dodatek do godzin nocnych ( łącznie od 4600 zł brutto)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • dodatkowe benefity m.in. możliwość ubezpieczenia grupowego, karty sportowej itp.
  • pracę w miejscowości Suchedniów

Zadania

  • praca przy produkcji wycieraczek i mat
  • naklejanie etykiet
  • obsługa zgrzewarki

  • Praca Suchedniów
  • Pracownik produkcji Suchedniów
  • Pracownik biurowy Suchedniów
  • Pracownik fizyczny Suchedniów
  • Suchedniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659