Pracownik produkcji
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
NMC Polska Sp. z o.o
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych (otuliny na rury, profile, maty itp.) zgodnie z planem/siatką kontroli wg ustalonego standardu

  • Kontrola wyrobu gotowego na zgodność z wymaganiami produktowymi oraz z wymaganiami klientów/ zgodność z normami

  • Nadzór nad materiałem niezgodnym oraz zarządzanie powstałymi niezgodnymi

  • Współpraca z innymi działami w całej organizacji w celu zapewnienia wymaganej jakości procesu i produktu

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
  • Praktyczna umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, suwmiarki, mikrometr, czujnik zegarowy/cyfrowy – pracownik jest odpowiedzialny za weryfikację jakości produktu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytu produktu i/lub procesu będzie dodatkową zaletą

  • Otwartość na zmiany i ciągłe doskonalenie

  • Proaktywna postawa - zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków, zaangażowanie w proces produkcyjny

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.

OFERUJEMY:
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie

  • Pracę na długie lata - już po 4 miesiącach umowa na czas nieokreślony

  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne); ubezpieczenie grupowe

  • Premię frekwencyjną - jesteś w pracy zgodnie ze swoim grafikiem otrzymasz dodatek

  • Bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach firmy - bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia przez doświadczonego pracownika

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży

  • Praca Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zabrze
  • Pracownik utrzymania ruchu Zabrze
  • Pracownik ds. administracji Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045