Pracownik produkcji
  • Katowice
pracownik produkcji
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Firma wiodąca w branży urządzeń do spawania i cięcia oraz materiałów spawalniczych szuka nowych członków do swojego zespołu produkcyjnego. Jeśli masz doświadczenie lub chęć nauki w tej dziedzinie, aplikuj już teraz!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • dyspozycyjności
  • motywacji do długoterminowego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • dogodną lokalizację (praca w centrum Katowic)
  • wynagrodzenie w wysokości 4 500 PLN brutto + 10% premii
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy

Zadania

  • układanie zwojów na koszyku
  • pakowanie koszyka z drutem do worka foliowego
  • pakowanie drutu do pudełka kartonowego i układanie
  • zgrzewanie drutu
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Pracownik instytucji kultury Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322