Pracownik Produkcji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Personnel Service Polska Sp. z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży spożywczej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Twoje zadania:

  • Zapewnienie jakości produktów
  • Pakowanie produktów według instrukcji
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej
  • Transport gotowych wyrobów i półproduktów
  • Dostawa materiałów na linie produkcyjne

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Preferowane doświadczenie w produkcji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Świadomość standardów jakościowych

Co oferujemy?

  • Pewne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Wsparcie w zdobyciu dodatkowych uprawnień
  • Początkowe wynagrodzenie od 4300 do 5000 zł brutto
  • Wdrażanie do zawodu

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Pracownik instytucji kultury Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648