Pracownik produkcji
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Human Group
13. 9. 2024
32,00 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Łączenie półproduktów medycznych - Kontrola jakości asortymentu - Wymiana wadliwych części produktów
Wymagania stanowiska
- Zdolności manualnych - Skupienia, precyzji i cierpliwości - Otwartości na naukę nowych rzeczy, chęci do pracy i pozytywnego nastawienia - Odpowiedzialności za powierzone zadania - Gotowości do pracy 2-zmianowej (5:00-13:00, 13:00-21:00)
Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie - Stałą, stabilną pracę - Opiekę i wsparcie Koordynatora przy pracy - Bezstresową pracę w przyjaznym środowisku

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567