Pracownik produkcji
  • Krosno
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
OK JOB SP. Z O.O.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z procesem
  • Przestrzeganie standardów pracy na stanowisku
  • Dbałość o powierzony materiał i narzędzia

WYMAGANIA:
  • Praktyczna wiedza z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku techniczne

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w dużej, prężnie działającej korporacji
  • Program adaptacyjny dla nowego pracownika
  • Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego
  • System płatnych poleceń do pracy
  • Premię miesięczną
  • Dodatkową premię za brak absencji
  • Pracę w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

  • Praca Krosno
  • Pracownik produkcji Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno
  • Pracownik biurowy Krosno
  • Pracownik biurowy Krosno Odrzańskie
  • Pracownik fizyczny Krosno
  • Pracownik fizyczny Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713