Pracownik produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
KFB Acoustics Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prace montażowe na stanowiskach produkcyjnych
  • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
  • Składanie produktów zgodnie z projektami technicznymi
  • Dbałość o jakość oraz terminowość wykonywanych prac
  • Pakowanie gotowych wyrobów

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne, precyzja, dokładność i solidność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość technik ślusarskich (szlifowanie, wiercenie, cięcie)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora inżynierskiego
  • Przyjazną atmosferę w otwartym na nowe pomysły, stale rozwijającym się zespole profesjonalistów

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116