Pracownik produkcji
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Głogów Małopolski, podkarpackie, Polska
Hansen Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Firma Hansen Polska z siedzibą w Głogowie Małopolskim k. Rzeszowa, międzynarodowy producent Konstrukcji Aluminiowo - Szklanych (fasady słupowo-ryglowe, fasady segmentowe, okna, drzwi), zatrudni PRACOWNIKA PRODUKCJI.

1

Obowiązki

  • Pomoc przy produkcji konstrukcji aluminiowych (okna , drzwi , fasady )

Wymagania

  • -Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • -Sprawność manualna
  • -Mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne/ekonomiczne
  • -Chęć rozwoju
  • -Mile widziane doświadczenie przy produkcji konstrukcji okiennych lub pracach ślusarskich, meblarskich

Oferujemy

  • -Praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie
  • -Przyjazna atmosfera w pracy,
  • -Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji
  • -Dostępny prywatny pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie
  • -Dostępne świeże owoce dla Pracowników

  • Praca Głogów Małopolski
  • Pracownik produkcji Głogów Małopolski
  • Pracownik biurowy Głogów Małopolski
  • Pracownik fizyczny Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544