Pracownik produkcji
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Rekrutacja do Toyota Motor Manufacturing Poland otwarta! Pracuj u lidera branży motoryzacyjnej i zdobywaj nowe doświadczenie!

Oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy 3 - zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 5300 zł brutto do 5860 zł (pensja zasadnicza + premia miesięczne)
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy Toyota
  • nadgodziny wypłacane w systemie miesięcznym
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej (sauna, siłownia i hala sportowa) wraz z rodziną i znajomymi
  • pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
  • dodatkowe 15 min przerwy w ciągu dnia wliczanej do czasu pracy
  • dodatki z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • szeroki pakiet szkoleń zawodowych

Zadania

  • bieżąca obsługa produkcji
  • montaż i obróbka podzespołów

  • Praca Wałbrzych
  • Pracownik produkcji Wałbrzych
  • Pracownik socjalny Wałbrzych
  • Pracownik biurowy Wałbrzych
  • Pracownik kolei Wałbrzych
  • Pracownik umysłowy Wałbrzych
  • Pracownik fizyczny Wałbrzych
  • Pracownik ochrony Wałbrzych
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wałbrzych
  • Pracownik utrzymania ruchu Wałbrzych
  • Pracownik ds. administracji Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045