Pracownik produkcji
  • Wrocław
pracownik produkcji
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Nowa marka z branży AGDzatrudni od zaraz kandydatów nastanowisko: Monter. Praca polega na montażu części sprzętu gospodarstwa domowego. Wynagrodzenie miesięczne od 4630 zł, plus premia kwartalna 1000 zł brutto.

Miejsce pracy:Wrocław, Psie Pole. Łatwy dojazd autobusami: D, 111, 128, 151 lub trasą S8 z okolic Wrocławia.

Jeśli nie masz doświadczenia w podobnej pracy, to nauczymy Cię wszystkiego.

Aplikuj szybko teraz izarezerwuj sobie nowe miejsce pracy(liczba miejsc ograniczona).

Oczekujemy

  • gotowości do pracy 3-zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 27,56 zł brutto/h
  • premia kwartalna nawet 1000 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku iwolne weekendy
  • stabilne zatrudnienie– na początek umowa o pracę tymczasową (płatne urlopy, chorobowe, składki ZUS - jak w zwykłej umowie
  • bogaty pakiet benefitów:karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bilety do kina, rabaty do restauracji i sklepów
  • bardzo dobre warunki pracy- klimatyzowane hale produkcyjne i wysokie standardy bezpieczeństwa
  • darmową kawę i wodę, obiadyjak domowe w stołówce zakładowej już od 13 zł
  • przyjazną atmosferę opartą na współpracy

Zadania

  • montaż części sprzętu gospodarstwa domowego

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521