Pracownik produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, firmy produkcyjnej sprzętu AGD marek Bosch oraz Siemiens na stanowisko:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5800 zł brutto miesięcznie (podstawa 27,50 zł brutto/h + dodatki= 33,90 brutto/h),
  • Premię frekwencyjną 200 zł brutto/mies,
  • Premię jakościową do 825 zł brutto/mies,
  • Dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto,
  • Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym,
  • Przyjazna atmosfera i relacje w zespole,
  • Bony na święta,
  • Możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym,
  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka, Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin),
  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy,
  • Bezpłatny parking dla pracowników,
  • Otrzymasz pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy,
  • Wewnętrzny program poleceń pracowników - poleć znajomego do pracy.

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej,
  • Czynności manualne,
  • Prace montażowe,
  • Kontrola jakości.

Wymagania:

  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym,
  • Motywacji do pracy,
  • Zdolności manualnych.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392