Pracownik Produkcji
  • Ostrów Mazowiecka, Małkinia Górna
mazowieckie, Ostrów Mazowiecka, Małkinia Górna, mazowieckie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Ogólna sprawność i chęć do pracy
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca dostępna od zaraz
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie od 4300 zł miesięcznie
  • Praca w systemie czterobrygadowym - stałe dodatki do godzin nocnych!
  • Szkolenia kompleksowo przygotowujące Cię do pracy przy każdym rodzaju maszyn
  • Transport dla pracowników z Ostrowi Mazowieckiej, Zarąb Kościelnych, Kosowa Lackiego
  • Możliwość skorzystania z takich benefitów jak ubezpieczenie na życie PZU oraz prywatnej opieki medycznej Luxmed

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087