Pracownik produkcji 4300 zł brutt/miesiąc (Brzegi)
  • Brzegi
małopolskie, Brzegi, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Montować kable i wiązki kablowe
  • Wypełniać dokumentację w języku polskim
  • Przestrzegać zasad BHP
  • Wykonywać polecenia przełożonego w zakresie stanowiska

Czego oczekujemy?
  • Umiejętności współpracy i współdziałania z innymi członkami zespołu
  • Inicjatywy i samodzielność w działaniu
  • Doświadczenia w pracy na produkcji - niewymagane, mile widziane

Co oferujemy?
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • Wynagrodzenie 4300 zł brutto/miesiąc
  • Prace w systemie 2-zmianowym
  • Dodatek do 2 zmiany
  • Najlepszy dojazd z Krakowa autobusami linii: 221, 264
  • Lokalizacja: Brzegi ul. Trakt Ojca Św. Franciszka

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080