Pracownik produkcji
  • Skałka (pow. zawierciański, gm. Włodowice)
śląskie, Skałka (pow. zawierciański, gm. Włodowice), śląskie, Polska
Zakłady Produkcyjne B-D S.A.
25. 5. 2024

Firma ZAKŁADY PRODUKCYJNE B – D S.A. w Zawierciu poszukuje  pracowników na stanowiska produkcyjne w Zakładach Produkcyjnych (produkcja metalowa) oraz w Wytwórni Wód Jura Skałka (produkcja wody mineralnej).

Praca w danej lokalizacji firmy w zależności od aktualnych potrzeb produkcyjnych.

Zakres obowiązków pracownika

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wody mineralnej
  • Skręcanie elementów metalowych.
  • Obsługa maszyn i urządzeń: pras mimośrodowych, pił itp.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji oraz uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
  • Poszukujemy osób które chcą podjąć pracę i nie boją się wyzwań, są gotowe do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie rynkowe
  • Pakiet benefitów:ubezpieczenie Luxmed, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla siebie i członków rodziny, wsparcie z funduszu socjalnego.

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Piekary Śląskie
  • Pracownik fizyczny Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064