PRACOWNIK PRODUKCJI -3 ZMIANY
  • Stargard
Stargard, Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
BRANDDEX
28. 5. 2024

Firma Branddex Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie poszukuje osób na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI
Zakres obowiązków:
praca przy ciągu produkcyjnym - przy obsłudze maszyn do produkcji płyt oraz wkładów ognioochronnych,
ręczne prace transportowe,
optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych,
utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
dbanie o powierzony sprzęt,
Nasze oczekiwania:
przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,
przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny,
chęć do pracy,
dokładność, rzetelność, spostrzegawczość
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ;
atrakcyjne wynagrodzenie; PREMIA FREKWENCYJNA 1000 ZŁ BRUTTO
praca zmianowa (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00);
codzienny darmowy catering dla pracowników;
Pracowniczy Program Emerytalny;
Świadczenia z Zakładowego Funduszu

  • Praca Stargard
  • Pracownik produkcji Stargard
  • Pracownik fizyczny Stargard
  • Pracownik biurowy Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914