Pracownik Produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Zdolności manualne, precyzja oraz spostrzegawczość

To oferujemy

  • miejsce pracy: ul. Żmigrodzka we Wrocławiu
  • stawka 27,50 zł brutto/h + premia frekwencyjna 200 zł brutto + premia od realizacji za każdą przepracowaną godzinę do 825 zł brutto
  • 150 zł bonusu za pracę w sobotę
  • system rekomendacji pracowniczych (700 zł za polecenie pracownika, który przepracuje miesiąc)
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00- 6:00
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po okresie próbny
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesne park maszynowy, bliskość kantyny, swobodny dostęp do miejsc parkingowych
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • benefity: ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie opieki medycznej w Luxmed

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551