Pracownik produkcji
  • Lubiszyn
Lubiszyn, Lubiszyn, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz zdobyć doświadczenie jako pracownik produkcji

i zostać częścią zespołu w nowopowstałym zakładzie produkcyjnym?

Również jeśli posiadasz doświadczenie przy linii produkcyjnej - świetnie się składa! Zapoznaj się z ofertą i aplikuj!

Miejsce pracy: LUBISZYN

Oczekujemy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę podpisana bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie od 4500 do 6000 brutto
  • pracę na jedną zmianę (15.00 - 23.00)
  • pracę w nowopowstałym zakładzie

Zadania

  • prace przy obsłudze linii produkcyjnej (kapsułkowanie, butelkowanie, etykietowanie)

  • Praca Lubiszyn
  • Pracownik produkcji Lubiszyn
  • Pracownik biurowy Lubiszyn
  • Pracownik fizyczny Lubiszyn
  • Lubiszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322