Pracownik produkcji
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Lokalizacja: Macierzysz k. Ożarowa Mazowieckiego
Zadania:

  • Ręczne pakowanie zablistrowanych wkładów do pudeł zbiorczych
  • Kontrola i weryfikacja jakości blistra

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pełnienia zlecenia w dniach od 04.11.2024 do 15.11.2024
  • Dyspozycyjność do pełnienia zlecenia w godzinach 06:00-14:00 i 14:00-22:00

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Wynagrodzenie 34 zł brutto/h
  • Premia frekwencyjna do 8%
  • Zlecenie od poniedziałku do piątku
  • Bezpłatny dojazd z Warszawy (Fort Wola) oraz Ożarowa Mazowieckiego

Tel: 604 054 523
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238