Pracownik produkcji
  • Warka
Warka, Warka, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 8. 2024

Szukasz stabilnej pracy ze świetnymi dodatkami i możliwością rozwoju? Dołącz do zespołu, który stawia na sukces i ceni swoich pracowników? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer podany w ogłoszeni, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Masz znajomych, z którymi chcesz pracować? Świetnie!- zgłoś nam to, a będziecie mogli pracować razem!

Lokalizacja: Solec (powiat piaseczyński)

Oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze produkcji (mile widziane)
  • gotowości do pracy zmianowej (12 godzinne zmiany- 4 brygady: 6-18, 18-6)
  • zaangażowania i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS-płatne urlopy, L4)
  • perspektywa stałej współpracy- możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z firmą,
  • wynagrodzenie do 5800zł brutto wraz z dodatkami:
  • dodatek zmianowy w wysokości 700zł brutto,
  • możliwość uzyskania premii miesięcznej- około 500zł brutto,
  • kodeksowy dodatek do pracy w nocy- około 4,67zł brutto do każdej godziny nocnej,
  • łączna kwota dodatków to nawet 1500zł brutto miesięcznie!
  • pracę zmianową (2 dni 6-18, 2 dni wolne, 2 dni 18-6, 2 dni wolne)
  • dostęp do platformy benefitowej (m.in karta sportowa, prywatna opieka medyczna w atrakcyjnych cenach)
  • zorganizowany transport na trasach: Warka --> Góra Kalwaria --> Solec (miejsce pracy oraz Metro Wilanowska --> Konstancin --> Solec (miejsce pracy)

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • obsługa wózka ręcznego,
  • prace porządkowe na stanowisku

  • Praca Warka
  • Pracownik produkcji Warka
  • Pracownik biurowy Warka
  • Pracownik fizyczny Warka
  • Warka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544