Pracownik produkcji 29,50 zł brutto/h - praca dla kobiet i mężczyzn
  • Zator
Zator, Zator, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Wykonywać proste prace pomocnicze na produkcji
  • Montować oraz czyścić produkowane elementy
  • Przeprowadzać kontrolę jakości produktów
  • Wykonywać czynności pomocnicze na magazynie, w tym przygotowywanie gotowych wyrobów do wysyłki oraz ich załadunek

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie z perspektywą stałego zatrudnienia
  • Wynagrodzenie na poziomie 29,50 zł brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Odzież roboczą do pracy
  • Miejsce pracy: Klecza Dolna

  • Praca Zator
  • Pracownik produkcji Zatory
  • Pracownik produkcji Zator
  • Pracownik fizyczny Zator
  • Pracownik fizyczny Zatory
  • Pracownik biurowy Zator
  • Pracownik biurowy Zatory
  • Zator - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714