Pracownik produkcji
  • Wałbrzych
pracownik produkcji
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Poszukujemy pracowników produkcji do firmy z branży spożywczej.

Praca w Strzegomiu z darmowym transportem z Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy i Bolkowa.

Oczekujemy

  • książeczki sanitaro-epidemiologicznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym po 8h lub 12h

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę od pracę tymczasową (pełne składki zdrowotne, ZUS, płatny urlop itp)
  • możliwość przejścia na umowę bepośrednio przez firmę
  • stawkę godzinową 25zł brutto/h
  • 250zł brutto premii frekwencyjnej
  • dodatkowe wynagrodzenie za niedzielę (130 zł brutto) + dzień wolny do odbioru
  • darmowy dojazd pracowniczy
  • pakiet benefitów (karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie)

Zadania

  • praca produkcyjna

  • Praca Wałbrzych
  • Pracownik produkcji Wałbrzych
  • Pracownik fizyczny Wałbrzych
  • Pracownik ochrony Wałbrzych
  • Pracownik socjalny Wałbrzych
  • Pracownik biurowy Wałbrzych
  • Pracownik kolei Wałbrzych
  • Pracownik umysłowy Wałbrzych
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wałbrzych
  • Pracownik utrzymania ruchu Wałbrzych
  • Pracownik ds. administracji Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030