Pracownik Produkcji
  • Kiszkowo
Kiszkowo, Kiszkowo, Greater Poland Voivodeship, Polska
Cargill Poland Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Firma Cargill oferuje klientom na całym świecie usługi i produkty spożywcze, rolne, finansowe i przemysłowe. Bazując na naszej wiedzy oraz 150-letnim doświadczeniu, wspólnie z rolnikami, klientami, przedstawicielami władz i społeczności lokalnych pomagamy ludziom żyć lepiej. 149 tys. naszych pracowników w 70 krajach z pasją, zaangażowaniem oraz poczuciem odpowiedzialności dba o zaopatrzenie w żywność mieszkańców naszej planety, zmniejszając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz dbając o rozwój społeczności, w których żyjemy i pracujemy. Do naszego oddziału w Kiszkowie poszukujemy pracowników na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowanie surowców do produkcji
  • zasyp naważek
  • prace magazynowe

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz komunikatywność
  • sumienność, uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętności manualne

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet benefitów (karta żywieniowa, ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodzin, program emerytalny)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne
  • dofinansowanie dojazdu do pracy
  • pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Praca Kiszkowo
  • Pracownik produkcji Kiszkowo
  • Pracownik fizyczny Kiszkowo
  • Pracownik biurowy Kiszkowo
  • Kiszkowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914