Pracownik produkcji - produkcja uli
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp.z o.o. S.k.
18. 1. 2024

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „ŁYSOŃ” istnieje na rynku od 1995 roku, zajmujemy się przede wszystkim produkcją sprzętu pszczelarskiego. Na rynku europejskim jesteśmy jedną z największych firm w tej branży. Specjalizujemy się w produkcji uli styropianowych oraz sprzętu pszczelarskiego, takiego jak miodarki, urządzenia do kremowania, odsklepiania, dozowania miodu itd. Ciągły rozwój technologiczny i zmiany na rynku wymagają od nas elastyczności - wprowadzamy do oferty sprzęty wysoko wyspecjalizowane technologicznie, a zarazem dostępne dla każdego.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko - Pracownik produkcji
Opis stanowiska:
- praca przy produkcji uli styropianowych,
- przygotowanie elementów z półproduktów,
- podnoszenie form metalowych o wadze powyżej 20 kg.
Oczekiwania:
- wysoka sprawność fizyczna,
- zdolności manualne,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Zainteresowanym współpracą oferujemy:
- przez pierwszy miesiąc pracy - umowę zlecenie, następnie umowę o pracę,
- pracę w miłej atmosferze,
- atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Uwzględniając Pana/Pani prawo do ochrony danych osobowych, uprzejmie informujemy, że:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Sułkowicach, przy ul. Racławicka 162, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie pod numerem 384597, REGON 121516572 (dalej jako: „Spółka”).
Osobą do kontaktu ze strony Spółki w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych – Alicja Taborek-Skubij, e-mail rodo(eta)lyson.com.pl
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz.U.2020.1320 t.j. z dnia 2020.07.30 ze zm.), dalej, jako: „KP”. W zakresie podania dobrowolnie innych danych, niż wskazanych w art. 221 KP, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej, jako: „RODO”, tj. będzie potraktowane jako zgoda, którą można odwołać w dowolnym momencie.
Podstawą prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest:
a) w zakresie danych określonych w art. 221 § 1 KP – art. 221 § 1 KP w związku z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO, co oznacza, że przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Spółce.
b) w zakresie pozostałych danych (o ile zostały podane) oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (o ile została udzielona) – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, co oznacza, że wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia obecnej oraz przyszłych (o ile zgoda została udzielona) rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak podania danych wskazanych w art. 221 KP, a to: imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia, danych do kontaktu wskazanych przez kandydata, wykształcenia, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, będzie skutkował brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a jeżeli uzna Pan/Pani, że Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa, przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, 00-193 Warszawa, ul. Stawki 2.
Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji (oraz po jego zakończeniu przez okres 6 miesięcy w celach dowodowych), a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych do momentu wycofania zgody, a w razie braku jej wycofania przez okres 6 miesięcy od momentu udzielenia zgody lub do czasu jej odwołania – po tym okresie również zostaną zarchiwizowane w celach dowodowych przez okres 6 miesięcy, a następnie usunięte.
Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich / organizacji międzynarodowych.
Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: rodo(eta)lyson.com.pl.
Kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” jest jednoznaczne z akceptacją treścią klauzuli oraz wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacyjnym.
Jeżeli zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zaznaczenie takiej informacji w treści CV lub osobnym dokumencie poprzez dodanie poniższego zapisu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Sułkowicach moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.”
Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

  • Praca Wadowice
  • Pracownik produkcji Wadowice
  • Pracownik produkcji Wadowice Górne
  • Pracownik fizyczny Wadowice
  • Pracownik fizyczny Wadowice Górne
  • Pracownik biurowy Wadowice
  • Pracownik biurowy Wadowice Górne
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 236
    19 176