PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 ZMIANY, W CENTRUM
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Obowiązki

  • Malowanie konstrukcji stalowych zgodnie z instrukcjami
  • Dokładna kontrola jakości wykonanych prac pod kątem zgodności z wymaganiami technicznymi i estetycznymi
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
  • Chęć do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22; pon.-pt.)
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 5500 zł brutto/msc
  • Umowę o pracę
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik socjalny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik kolei Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik umysłowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567