Pracownik produkcji
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze+liczne dodatki
  • podwyżkę po okresie próbnym
  • dojazd z kierunku : Lipce przez Słomków, Maków, Dąbrówka
  • pakiet benefitów pozapłacowych ( karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • system szkoleniowy podnoszący kwalifikacje pracownicze

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • bieżąca kontrola jakości
  • przygotowywanie materiałów do produkcji oraz okresowa ich inwentaryzacja
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym oraz 4 brygadowym
  • zdolności manualne i techniczne
  • komunikatywny język polski ( w mowie oraz piśmie)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Skierniewice
  • Pracownik produkcji Skierniewice
  • Pracownik biurowy Skierniewice
  • Pracownik fizyczny Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570