Pracownik produkcji
  • Katowice
pracownik produkcji
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Dołącz do zespołu Lipton i odkryj z nami fascynujący świat herbat. Czeka na Ciebie prosta praca, nowoczesny, zautomatyzowany zakład produkcyjny oraz liczne benefity. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4 brygadowym (6 dni pracujących, 2 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, chorobowe)
  • stawkę podstawową 25,30 zł/h
  • premię uznaniową i frekwencyjną do 400 zł/miesięcznie
  • co miesiąc doładowanie 30 zł do automatów z przekąskami, napojami, obiadami
  • bonus (paczka z herbatą oraz 50 zł/brutto ) za pracę bez wypadku wypłacany co 50 dni
  • owocowe poniedziałki - dawka świeżych witamin dla każdego pracownika
  • sklepik zakładowy (do 70% zniżki na produkty marki Unilever, np. Domestos, Rexona, Lipton itd.),
  • pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%)
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4 brygadowym (6 dni pracujących, 2 dni wolne)
  • dobry dojazd komunikacją miejską, obok przystanku "Szopienice Kościół" i stacji PKP "Katowice-Szopienice Południowe"

Zadania

  • proste prace związane z ręcznym pakowaniem pudełek z herbatą do opakowań zbiorczych
  • wizualna kontrola jakości gotowego produktu

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392