Pracownik produkcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
ASISTWORK
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Praca przy użyciu podstawowych narzędzie tj. śrubokręt, wkrętarka
  • Montaż sprzętu
  • Bieżąca kontrola jakości

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

  • Zdolności manualnych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, ale nie jest konieczne - zatrudniamy także osoby bez doświadczenia!

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez firmę

  • Stawkę podstawową: 29 zł brutto/h

  • Premię jakościową do 500 zł brutto/msc

  • Dodatkowe 150 zł brutto za pracę w soboty + dzień wolny

  • Dodatek nocny 20%

  • Bonus powitalny dla nowo zatrudnionych

  • Program poleceń: 1000 zł brutto za każdą poleconą osobę

  • Darmowy transport pracowniczy z Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Dobronia Brzezin, Koluszek, Żakowic, Gałkowa Dużego, Gałkowa Małego, Justynowa, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa Trybunalskiego, Woli Moszczenickiej, Gajkowic, Tuszyna, Czarnocina, Rzgowa, Starowej Góry

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie PZU

  • Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego oraz porady finansowe dla pracowników i ich rodzin

  • 30 minut przerwy wliczone w czas pracy

  • Zapewniamy kompleksowe, płatne szkolenie wdrożeniowe

  • Zapewniamy: wsparcie koordynatora na miejscu, odzież roboczą, dostęp do szafek, dostęp do kantyny, kawę i herbatę w kącikach socjalnych, obiady pracownicze w niskiej cenie, parking pracowniczy

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567