Pracownik Produkcji
  • Trzebnica
Trzebnica, Trzebnica, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 4600 zł brutto,
  • Premię frekwencyjną 200 zł brutto,
  • Premię jakościową do 825 zł brutto,
  • Bonus za pracę w sobotę w wysokości 150 zł za każdy dzień,
  • Pracę w systemie 2-zmianowy lub 3-zmianowym,
  • Miejsce pracy: ul. Żmigrodzka, Wrocław,
  • Umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe),
  • Opiekę koordynator w miejscu pracy,
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę,
  • Darmowy parking pod zakładem pracy,
  • Kantyna z ciepłymi obiadami i przekąskami, automaty z przekąskami, dostęp do wody, kawy i herbaty.

  • Praca Trzebnica
  • Pracownik produkcji Trzebnica
  • Pracownik biurowy Trzebnica
  • Pracownik fizyczny Trzebnica
  • Trzebnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584