Pracownik produkcji
  • Bieruń
pracownik produkcji
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Mamy dla Ciebie prostą pracę przy pakowaniu produktów spożywczych. Dołącz do zespołu DANONE. Pracuj w komfortowych i czystych warunkach. Zarabiaj z dużymi premiami i dodatkami (za pracę w sobotę lub w nocy). Korzystaj z dodatkowych benefitów - dofinansowanej stołówki, paczek z produktami i nie tylko.

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe przeszkolenie.

Stanowisko: pracownik/pracowniczka produkcji (pakowanie)
Miejsce pracy: Bieruń (zorganizowany dojazd z wielu miejscowości)

Wypełnij formularz online i aplikuj już teraz. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych.

Oczekujemy

  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (książeczki SANEPID)
  • doświadczenie nie jest wymagane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4700 zł brutto miesięcznie
  • premie kwartalne od 1800 zł brutto
  • dodatek do pracy w sobotę 175% (jeżeli nie zostanie wybrana jako dzień wolny w innym terminie) lub 75% (jeżeli sobota zostanie odebrana)
  • dodatek do pracy w nocy - 25% od stawki podstawowej
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, L4, urlopy - jak w zwykłej umowie o pracę)
  • dofinansowany transport pracowniczy do Bierunia z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta Bożego Narodzenia
  • dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza)
  • cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
  • program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 1200 zł za polecenie pracownika, po spełnieniu warunków programu

Zadania

  • pakowanie produktów do opakowań zbiorczych
  • układanie wyrobu na palety
  • kontrola jakości

  • Praca Bieruń
  • Pracownik produkcji Bieruń
  • Pracownik fizyczny Bieruń
  • Pracownik biurowy Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392