Pracownik produkcji
  • Mikołów
pracownik produkcji
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
Z.M. Wiromet S.A.
5. 9. 2024

WIROMET S.A. jest znanym na rynku krajowym i zagranicznym doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń oraz części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu. Spółka świadczy również szeroką gamę usług przemysłowych, głównie w zakresie obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej oraz odlewnictwa. W bogatej ofercie znajdują się też usługi serwisowe, remontowe, narzędziowe, laboratoryjne i dokumentacyjne, a także szereg wyrobów i usług specjalistycznych realizowanych na indywidualne zamówienia.

Obowiązki

  • obsługa obrabiarek
  • ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarki
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • świadczenia z ZFŚS
  • bezpłatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • pomoc we wdrożeniu do pracy
  • rozwój i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Praca Mikołów
  • Pracownik produkcji Mikołów
  • Pracownik biurowy Mikołów
  • Pracownik fizyczny Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544