Pracownik Produkcji
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy, podpisana z agencją Manpower
  • Perspektywa zatrudnienia na stałe: Po okresie szkoleniowym istnieje możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta oraz rozwoju na stanowisku;
  • Motywujący system premiowy: nasz system premiowy docenia Twoje zaangażowanie i wysiłek, nagradzając Cię za osiągnięte wyniki, staż pracy oraz zaangażowanie w rozwój firmy;
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych: Nie musisz martwić się o codzienne wyżywienie, ponieważ oferujemy dofinansowanie do posiłków pracowniczych oraz darmową kawę;
  • Dofinansowanie do transportu pracowniczego: Zapewniamy wygodny transport z miejscowości: Kamienna Góra i Świdnica.

Zadania na stanowisku:

  • Montaż stelaży samochodowych marek m.in. Ford lub Mercedes
  • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej po uprzednim przeszkoleniu
  • Dbanie o jakość i kontrola wyprodukowanych wyrobów

Wymagania:
  • Poszukujemy osób, które są dyspozycyjne do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Nie wymagamy doświadczenia, ale cenimy inicjatywę i zaangażowanie w rozwój osobisty oraz zawodowy, dlatego poszukujemy osób zainteresowanych zdobywaniem nowych umiejętności w branży motoryzacyjnej

Jeśli lubisz dynamiczne środowisko pracy oraz chcesz rozwijać się zawodowo w jednym z najbardziej przyszłościowych sektorów przemysłu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ pod ogłoszeniem i wypełnienie formularza.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr ref.: 244
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Praca Wałbrzych
  • Pracownik produkcji Wałbrzych
  • Pracownik ochrony Wałbrzych
  • Pracownik socjalny Wałbrzych
  • Pracownik fizyczny Wałbrzych
  • Pracownik biurowy Wałbrzych
  • Pracownik kolei Wałbrzych
  • Pracownik umysłowy Wałbrzych
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wałbrzych
  • Pracownik utrzymania ruchu Wałbrzych
  • Pracownik ds. administracji Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851