Pracownik produkcji
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • praca na linii produkcyjnej - przy obsłudze maszyn do produkcji płyt oraz wkładów ognioochronnych
  • ręczne prace transportowe
  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • dbanie o powierzony sprzęt

Oczekujemy:

  • chęci do pracy, możliwość pracy na 3 zmiany (6-14-22)
  • przestrzeganie zasad polityki firmy i przepisów BHP
  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej z Interkadrą
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia frekwencyjna 1000 zł brutto
  • pracę zmianową (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • możliwość dłuższej współpracy

  • Praca Stargard
  • Pracownik produkcji Stargard
  • Pracownik biurowy Stargard
  • Pracownik fizyczny Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838