Pracownik produkcji
  • Tychy
pracownik produkcji
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Szukasz pracy fizycznej w Tychach? Już teraz dołącz do zespołu HUF Polska. Zarabiaj 4.300 zł brutto plus premie miesięczne. Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe przeszkolenie.

Aplikuj online. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych.

Stanowisko: pracownik/czka produkcji
Miejsce pracy: Tychy (parking, dobry dojazd MPK - szczegóły niżej)

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, L4, urlopy - jak w zwykłej umowie o pracę)
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto/miesięcznie plus premia miesięczna 10% za jakość pracy i frekwencję
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • parking na terenie firmy oraz łatwy dojazd MPK autobusy: 21, 36, 101, 128, 256, 274, 696, L - przystanek Tychy Strefowa)
  • dofinansowanie do posiłków na aplikacji smartlunch

Zadania

  • praca głównie stojąca, na lakierni produktów

  • Praca Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Pracownik ds. administracji Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392