Pracownik produkcji
  • Mokrsko
Mokrsko, Mokrsko, Łódzkie, Polska
FOODjobs
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA:
• Wykonywanie czynności w systemie wagowym
• Drukowanie etykiet oraz zawieszanie etykiet
• Prowadzenie dokumentacji dot. wykonanej pracy
• Transport surowców i produktów za pomocą wózków paletowych oraz transporterów
WYMAGANIA:
• Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcji w zakładzie produkującym żywność
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Dyspozycyjność
• Sumienność, dokładność
• Dodatkowo mile widziana znajomość bezpiecznej produkcji
• Książeczka sanepidowska
OFERUJEMY:
• Umowa o Pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Bezpłatne posiłki
• Pakiet Sportowy
• Inicjatywy organizowane dla pracowników
• Ubezpieczenie grupowe
• Paczki okolicznościowe
• Dowóz pracowników z wybranych kierunków

  • Praca Mokrsko
  • Pracownik produkcji Mokrsko
  • Pracownik biurowy Mokrsko
  • Pracownik fizyczny Mokrsko
  • Mokrsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544