Pracownik produkcji
  • Klucze
pracownik produkcji
Klucze, Klucze, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży budowlanej poszukujemy osób do obsługi maszyn i urządzeń. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Lokalizacja miejsca pracy: Klucze, powiat olkuski

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy fizycznej
  • chęci nawiązania dłuższej współpracy
  • motywacji do pracy
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji od 4 400- 5 100zł brutto w zależności od kwalifikacji oraz uprawnień
  • premię miesięczną do 20%
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6-14-22)

Bogaty pakiet benefitów:

  • opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie
  • wczasy pod gruszą z ZFŚS
  • premię Świąteczną
  • dofinansowanie do wakacji dla dzieci
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • zapomogi w sytuacjach losowych
  • program poleceń pracowniczych

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji silikatów
  • dbanie o powierzone maszyny
  • przestrzeganie zasad bhp i regulaminów

  • Praca Klucze
  • Pracownik produkcji Klucze
  • Pracownik biurowy Klucze
  • Pracownik fizyczny Klucze
  • Klucze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075