Pracownik produkcji
  • Koluszki
Koluszki, Koluszki, Łódzkie, Polska
GRUPA CONTRAIN
23. 5. 2024

Dla wiodącej firmy w branży automative z ponad 200 letnią historią poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem pracy przy produkcji produktów do podwozi, takich jak stabilizatory i drążki poprzeczne dla czołowych producentów samochodów ciężarowych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • zarobki od 3500 zł do 5800 zł netto/miesiąc – tyle zarabiają nasi pracownicy na tym stanowisku. Na tę kwotę składa się m.in.:

    – podstawa od 26,70 do 28,00 zł brutto/h w zależności od doświadczenia

    – premia wydajnościowa do 400 zł/mc

    – premia uznaniowa (więcej informacji udzieli rekruter)
  • możliwość nadgodzin
  • pracę w systemie 3- zmianowym
  • profesjonalną obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia. j

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

  • Praca Koluszki
  • Pracownik produkcji Koluszki
  • Pracownik fizyczny Koluszki
  • Pracownik biurowy Koluszki
  • Koluszki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851